Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↑
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Stadelman
Elsje Jeanne
Soerakarta
Indonesië
29-12-1904
[niet vermeld]
Amsterdam
1904
Oei
Lian Kiauw
Tandjoeng Poera
Indonesië
15-09-1936
[niet vermeld]
Amerongen
1936
Liem
Sioe Hiang
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1933
[niet vermeld]
Zaandam
1933
Matahelumual
Doortje
Mahoekoe
Indonesië
17-12-1937
[niet vermeld]
Zutphen
1937
Sitanala
Constantia Anatje
Soeli
Indonesië
12-09-1927
[niet vermeld]
Moordrecht
1927
Kaitjily
Adriana Martha
Lho-Soekon
Indonesië
13-03-1935
[niet vermeld]
Groningen
1935
Soplantila
Ribka
Djatinegara
Indonesië
12-12-1928
[niet vermeld]
Moordrecht
1928
Kaware
Anthonetta
Tataäran
Indonesië
11-02-1918
[niet vermeld]
Tiel
1918
Soeharba
Idawati
Tasikmalaja
Indonesië
16-04-1947
[niet vermeld]
Amsterdam
1947
Soetarmo
Jetty Koeswati
Bogor
Indonesië
27-12-1939
[niet vermeld]
Amsterdam
1939
Go
Tik Swat Nio
Soerakarta
Indonesië
27-10-1911
[niet vermeld]
Delfzijl
1911
Tjan
Yong Iem Thea
Surabaya
Indonesië
22-09-1940
[niet vermeld]
Haarlem
1940
Ong
Tjeng Lian
Gorontalo
Indonesië
06-02-1917
[niet vermeld]
Zoetermeer
1917
Sidharta
Vonny
Malang
Indonesië
10-01-1932
[niet vermeld]
Castricum
1932
Phoa
Pien Nio (Fien)
Tjibadak
Indonesië
29-04-1924
[niet vermeld]
Delft
1924
Wattimurij
Martha
Poerworedjo
Indonesië
26-02-1930
[niet vermeld]
Wormerveer
1930
Pelupessy
Wilhelmina
Malang
Indonesië
21-08-1972
[niet vermeld]
Culemborg
1972
Apitulij
Josina
Padang
Indonesië
11-01-1919
[niet vermeld]
Culemborg
1919
Nikiulu
Charlotta
Makassar
Indonesië
22-08-1929
[niet vermeld]
Heerenveen
1929
Sapia
Helena
Malang
Indonesië
13-08-1950
[niet vermeld]
Assen
1950
Wattimena
Jacomina
Bandoeng
Indonesië
24-12-1934
[niet vermeld]
Bemmel
1934
Syaranamual
Hendrina Maria
Saparoea
Indonesië
07-05-1921
[niet vermeld]
Vaassen
1921
Limba
Dina
Singkel
Indonesië
11-05-1906
[niet vermeld]
Leerdam
1906
Tan
Lim Nio
Jakarta
Indonesië
17-11-1935
[niet vermeld]
Nijmegen
1935
Ahey
Maria Juliana
Saumlaki
Indonesië
30-06-1927
[niet vermeld]
Krimpen a/d IJssel
1927
Tjoa
Hiat Nio
Jakarta
Indonesië
09-02-1926
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1926
Oei
Khing Nio
Malang
Indonesië
04-08-1931
[niet vermeld]
Alkmaar
1931
Tjan
Eliana
Bandoeng
Indonesië
10-06-1930
[niet vermeld]
Grave
1930
Liem
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
04-02-1902
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1902
Parera
Anna Mathilde
Passo
Indonesië
19-06-1929
[niet vermeld]
Poortugaal
1929
Laij Bulo
Corline
Rantepao
Indonesië
18-08-1929
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1929
Siahaija
Elizabeth
Hoelalioe
Indonesië
11-12-1924
[niet vermeld]
Wormerveer
1924
Pasalbessy
Josina Fransina
Djajapoera
Indonesië
19-06-1932
[niet vermeld]
Bemmel
1932
Metekohy
Julia Antoinette
Ambon
Indonesië
30-04-1938
[niet vermeld]
Apeldoorn
1938
Tapilatu
Betsy
Ambarawa
Indonesië
02-05-1923
[niet vermeld]
Wierden
1923
Ririhena
Jacoba
Wassoe
Indonesië
07-04-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Goei
Kiem Nio
Ngandjoek
Indonesië
08-07-1930
[niet vermeld]
Beverwijk
1930
Tan
Sien Nio
Ambon
Indonesië
09-07-1917
[niet vermeld]
Amersfoort
1917
Kwee
Kiem Liam Marieta
Semarang
Indonesië
06-10-1938
[niet vermeld]
Groningen
1938
Gotang
Salmah
Jakarta
Indonesië
25-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Resiona
Maria Juliana
Gesser
Indonesië
17-10-1935
[niet vermeld]
Hoogeveen
1935
Kaijadoe
Maria
Waai
Indonesië
09-04-1914
[niet vermeld]
Appingedam
1914
Haurissa
Wilhelmina
Djatinegara
Indonesië
28-09-1918
[niet vermeld]
Huizen
1918
Pelamonia
Magdalena
Saparoea
Indonesië
14-04-1912
[niet vermeld]
Groningen
1912
Tetelepta
Betje
Parembong
Indonesië
30-07-1914
[niet vermeld]
Bovensmilde
1914
Halattoe
Cassiana
Jakarta
Indonesië
11-09-1928
[niet vermeld]
Helmond
1928
Siwabessij
Augustina Octovina
Malang
Indonesië
17-07-1940
[niet vermeld]
Eindhoven
1940
Picauly
Emma Adriana
Menado
Indonesië
20-11-1932
[niet vermeld]
Groningen
1932
Louhenapessy
Marietje Maria
Medan
Indonesië
22-03-1919
[niet vermeld]
Waddinxveen
1919
Tetelepta
Salomina
Makassar
Indonesië
29-01-1927
[niet vermeld]
Leerdam
1927
Soemarab
Margotje
Amorang
Indonesië
03-09-1934
[niet vermeld]
Geleen
1934
Suhaedi Nitiredja
Emmy Rukmini
Bogor
Indonesië
31-10-1937
[niet vermeld]
Doesburg
1937
Höhne
Nora Eveliene
Bandoeng
Indonesië
10-01-1932
[niet vermeld]
Amsterdam
1932
Tusmain
Johanna Martha
Ambon
Indonesië
05-09-1912
[niet vermeld]
Moordrecht
1912
Tentua
Constantia
Semarang
Indonesië
28-05-1923
[niet vermeld]
Maastricht
1923
Pical
Adriana Hendrika Bathseba
Tiouw
Indonesië
13-04-1939
[niet vermeld]
Woerden
1939
Tan
Keng Nio
Bogor
Indonesië
11-06-1919
[niet vermeld]
Spijkenisse
1919
Siem
Poppie
Jakarta
Indonesië
26-01-1921
[niet vermeld]
Rijswijk
1921
Tan
Tjoe Nio
Lamongan
Indonesië
01-07-1924
[niet vermeld]
district Suriname
(Suriname)
1924
LIem
Sion Nio
Blitar
Indonesië
06-09-1927
[niet vermeld]
Schiedam
1927
Kwee
Lee Giok Nio
Linggadjati
Indonesië
25-10-1930
[niet vermeld]
Venlo
1930
Indranata
Helena
indramajoe
Indonesië
11-09-1916
[niet vermeld]
Tilburg
1916
Gouw
Sim Nio
Jakarta
Indonesië
08-08-1921
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1921
Lay
Khouw Chiung Ie
Jakarta
Indonesië
31-05-1955
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1955
Boen
Moei Nio
Soengailiat
Indonesië
09-01-1930
[niet vermeld]
IJmuiden
1930
Alting Siberg
Rosa Jeannette Elisabeth
Tanah Datar
Indonesië
03-01-1909
[niet vermeld]
Badhoevedorp
1909
Tangkilissan
Carolina Maria
Pinolosian
Indonesië
07-01-1927
[niet vermeld]
Amsterdam
1927
Palapessij
Fransina Esterlina
Ema
Indonesië
17-01-1924
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1924
Daspijah
Maria
Tegal
Indonesië
01-07-1925
[niet vermeld]
Wierden
1925
Pesulima
Fransina
Soya di Atas
Indonesië
26-02-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Luhulima
Johanna
Saparoea
Indonesië
12-06-1926
[niet vermeld]
Breda
1926
Tan
Giok Lan
Loemadjang
Indonesië
29-08-1934
[niet vermeld]
Deventer
1934
Putte, van der
Edith Cornelia Emelie
Modjokerto
Indonesië
06-02-1940
[niet vermeld]
Veghel
1940
Jacoeb
Roemanija
Koeala Simpang
Indonesië
31-01-1918
[niet vermeld]
Amsterdam
1918
Huwaë
Hendrika
Bandoeng
Indonesië
17-10-1933
[niet vermeld]
Wierden
1933
Kajadu
Rebecca
Semarang
Indonesië
24-07-1919
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1919
Ang
Kiau Hui
Fakfak
Indonesië
12-04-1938
[niet vermeld]
Haarlem
1938
Freeth
Rozette Evelina
Bangkalan
Indonesië
24-03-1930
[niet vermeld]
Alkmaar
1930
Barjanan
Fatimah
Koepang
Indonesië
19-10-1947
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1947
Luhulima
Christina
Bakongan
Indonesië
03-08-1940
[niet vermeld]
Breukelen
1940
Sitoemorang
Felicitas Inesrah
Koetaradja
Indonesië
13-11-1930
[niet vermeld]
Amsterdam
1930
Lie
Hok Nio
Semarang
Indonesië
20-11-1929
[niet vermeld]
Wolvega
1929
Liem
Kie Hong Nio
Semarang
Indonesië
24-09-1927
[niet vermeld]
Leiderdorp
1927
Soselisa
Adriana
Sila
Indonesië
15-09-1905
[niet vermeld]
Barneveld
1905
Siama
Wilhelmina
Kalianget
Indonesië
01-01-1922
[niet vermeld]
Delft
1922
Lopulalan
Annaatje
Surabaya
Indonesië
19-05-1941
[niet vermeld]
Leerdam
1941
Pakaila
Wilhelmina Jacomina
Magelang
Indonesië
09-06-1910
[niet vermeld]
Nijmegen
1910
Talapessy
Johanna Octovina
Magelang
Indonesië
09-10-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Siahaya
Anna Hanna
Bandoeng
Indonesië
23-07-1923
[niet vermeld]
Almelo
1923
Siahaija
Cornelia Derika
Tarakan
Indonesië
26-12-1934
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1934
Snell
Johanna Marthina
Ambon
Indonesië
06-11-1936
[niet vermeld]
Nijmegen
1936
Tomasila
Marietje Juliana
Semarang
Indonesië
11-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Sinaij
Hendrika
Magelang
Indonesië
08-12-1928
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1928
Laurens
Ivonne
Sigli
Indonesië
05-06-1940
[niet vermeld]
Barneveld
1940
Sahalessij
Augustina Esterlina
Benzelina
Magelang
Indonesië
05-09-1936
[niet vermeld]
Vught
1936
Hetharia
Magdalena
Oma
Indonesië
30-06-1912
[niet vermeld]
Hoogeveen
1912
Sahetapy
Pieternelly
Makassar
Indonesië
23-02-1933
[niet vermeld]
Leerdam
1933
Sahusilawane
Salomi Francina
Semarang
Indonesië
06-09-1950
[niet vermeld]
Hoogeveen
1950
Kikalessy
Cornelia
Malang
Indonesië
04-09-1939
[niet vermeld]
Opheusden
1939
Tentua
Maria
Jakarta
Indonesië
26-10-1938
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1938
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!