Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 365 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↑
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Meyer
Ricky Eduard Ricardo
Jakarta
Indonesië
07-10-1963
zonder
Deventer
1963
Oei
Kiem Hwa Desiré
Surabaya
Indonesië
24-02-1947
zonder
Zeist
1947
Tan
Pek Seng
Jakarta
Indonesië
17-04-1897
zonder
Rotterdam
1897
Westhoff
Anton Kusnaedi
Bandoeng
Indonesië
15-03-1954
zonder
s-Gravenhage
1954
Westhoff
Ationa Elisabeth
Bandoeng
Indonesië
19-06-1952
zonder
s-Gravenhage
1952
Brodett
Jacqueline Louise
Hortense
Surabaya
Indonesië
14-05-1895
zonder
Breda
1895
Dassen
Olivia Magdalena
Makassar
Indonesië
05-12-1937
zonder
Westerbork
1937
Groenewegen
Arie
Yogyakarta
Indonesië
17-07-1908
zonder
Bennekom
1908
Hasenjäger
Mandala
Jakarta
Indonesië
11-12-1919
zonder
Amsterdam
1919
Labrijn
Johan Willem Jozef
Jakarta
Indonesië
14-09-1921
zonder
Bilthoven
1921
Nazareth
Charly
Makassar
Indonesië
01-01-1900
zonder
Hengelo
1900
Sonneville
Louis François
Malang
Indonesië
08-06-1911
zonder
Westerbork
1911
Tumbel
Jansje
Balikpapan
Indonesië
29-01-1944
zonder
Westerbork
1944
Velthoven, van
Mathilde Clementine
Kedoeng-bateng
Indonesië
24-06-1894
zonder
Groningen
1894
Vetter
Marie Dorothea
Makassar
Indonesië
24-03-1894
zonder
Westerbork
1894
Dikkenboer, den
Willem Jan
Jakarta
Indonesië
02-03-1921
zonder
Hengelo
1921
Heuven van Staereling,
van
Johann Frederik Willem
Soerakarta
Indonesië
02-03-1928
zonder
Doorwerth
1928
Macaré
Eugène
Jakarta
Indonesië
05-01-1905
zonder
Groningen
1905
Ogilvie
Johan Adriaan
Bogor
Indonesië
11-12-1887
zonder
Breda
1887
Promt
Johan Henri
Djatinegara
Indonesië
29-01-1908
zonder
Elshout
1908
Smith
Victor Gustaaf
Klaten
Indonesië
04-11-1898
zonder
Den Dolder
1898
Schrauwen
Theresia
Kediri
Indonesië
01-01-1893
zonder
Ede
1893
Vermeer
Anton
Ploso
Indonesië
29-08-1894
zonder
Harlingen
1894
Volkert
William Gustaaf Anthonius
Seroot
Indonesië
23-03-1898
zonder
Heeswijk
1898
Westplat
Marcus
Ambon
Indonesië
20-03-1896
zonder
Nijverdal
1896
IJzelman
Lawrence
Semarang
Indonesië
11-12-1923
zonder
Leeuwarden
1923
Coenraad
Paul Alexander
Pasoeroean
Indonesië
18-12-1909
zonder
Westerbork
1909
Cramer
Christiaan Arnold
Jakarta
Indonesië
17-04-1920
zonder
Velp
1920
Domburg, van
Poppy
Soembertengah
Indonesië
30-07-1922
zonder
Elshout
1922
Groot, de
Gloria Sophia
Jakarta
Indonesië
16-11-1938
zonder
Breda
1938
Mey, van der
Lena
Surabaya
Indonesië
13-12-1921
zonder
Eygelshoven
1921
Nierop
Adolf Hendrik
Jakarta
Indonesië
16-02-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Pieters
Eugenie Theodora
Yogyakarta
Indonesië
05-03-1916
zonder
Berg en Dal
1916
Poortman
Anton Albert
Malili
Indonesië
12-03-1923
zonder
Boxtel
1923
Napsijah
Siti Johanna
Malang
Indonesië
01-01-1894
zonder
Rotterdam
1894
Benjamin
Deborah
Moentilan
Indonesië
01-01-1896
zonder
Lunteren
1896
Frederik
Emilia Elferina
Makassar
Indonesië
30-05-1899
zonder
Arnhem
1899
Krafft
Alfred
Jakarta
Indonesië
28-03-1928
zonder
Ellecom
1928
Landini
Louise Henriette
Salatiga
Indonesië
02-06-1900
zonder
Voorburg
1900
Motta
Alexander Eduard
Djombang
Indonesië
10-03-1898
zonder
Groningen
1898
Wedding
Leonard Oscar
Semarang
Indonesië
23-06-1939
zonder
Waalwijk
1939
Backers
Willem
Bandoeng
Indonesië
26-07-1950
zonder
Zutphen
1950
Duyne, van
Ilse
Marengan
Indonesië
06-01-1939
zonder
Lunteren
1939
Elia
Willy Benjamin
Tjiteureup
Indonesië
21-03-1916
zonder
Zutphen
1916
Keijser
Rika
Bangil
Indonesië
25-07-1905
zonder
Lunteren
1905
Pieroeli
Wiesje Ietje
Magelang
Indonesië
28-01-1907
zonder
Strijp
1907
Praag, van
Abraham Frederik
Padang Pandjang
Indonesië
12-02-1908
zonder
Handel
1908
Rappard
Max
Modjokerto
Indonesië
20-03-1912
zonder
Sittard
1912
Voogd
Frits Seemann
Koedoes
Indonesië
09-04-1921
zonder
Groningen
1921
Worthington
Dora Augustina
Wonoasih
Indonesië
21-08-1904
zonder
Groningen
1904
Worthington
Johanna
Randoeagoeng
Indonesië
29-07-1912
zonder
Groningen
1912
Pesch
Gertrud Hendrika
Menado
Indonesië
09-02-1914
zonder
Vaals
1914
Bäck
Ernst
Yogyakarta
Indonesië
23-02-1915
zonder
s-Gravenhage,
verblijvende te Semarang
1915
Fischer Weikersthal, von
Karl Harko Wilhelm
Friedrich
Menado
Indonesië
16-03-1913
zonder
s-Gravenhage
1913
Horten
Jakob
Altrich-Wittlich,
Bombogen
Duitsland
22-08-1878
zonder
Surakarta (Midd. Java)
1878
Fedoroff
Vladimir
Sint Petersburg
Rusland
09-08-1914
zonder
Bandoeng
1914
Nitsche
Hermann Felix Wilhelm
Banjoe Biroe, Ambarawa
Indonesië
19-10-1915
zonder
Heerden
1915
Bodeving
Nicolas
Pratz, Bettborn
Luxemburg
18-01-1877
zonder
Leuwigadjah, Tjimahi
1877
Cedee
Bertha Maria Anna
Semarang
Indonesië
22-12-1874
zonder
de onderneming Tjiboegel,
regentschap Soemedang
(Ned.Indië)
1874
Ondang
Hendrik
Magelang
Indonesië
06-04-1883
zonder
Batavia
1883
Olsen
Frithiof
Tegal
Indonesië
12-07-1916
zonder
s-Gravenhage
1916
Roepke
Anotnie Marie
Salatiga
Indonesië
11-07-1915
zonder
Wageningen
1915
Roepke
Walter Johann
Salatiga
Indonesië
06-06-1917
zonder
Utrecht
1917
Picauly
Bernardus Christianus
Ambon
Indonesië
07-08-1889
zonder
Hilversum
1889
Picauly
Johannes Pieter Bernardus
Amboina
Indonesië
27-12-1891
zonder
Maartensdijk
1891
Burdinski
Lambertus Franciscus
Surabaya
Indonesië
12-01-1916
zonder
Utrecht
1916
Stenis, van
Melanie Justina
Anjer
Indonesië
10-12-1877
zonder
s-Gravenhage
1877
Kiderlen
Hugo
Surabaya
Indonesië
12-05-1914
zonder
Delft
1914
Stibbe
Marie Johanna
Semarang
Indonesië
29-01-1880
zonder
Amsterdam
1880
Prins
Petronella Adolphine
Jeanne
Tebing Tinggi
Indonesië
29-03-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Salomon
Marianne Elisabeth
Schlüchtern
Duitsland
11-03-1896
zonder
Bandoeng
1896
Anindjola
Juliana
Makassar
Indonesië
17-07-1950
zonder
Deventer
1950
Pelupessy
Willem Theodorus
Rangkasbitoeng
Indonesië
09-07-1940
zonder
Rotterdam
1940
Souisa
Wilhelmina Claartje
Makassar
Indonesië
11-08-1928
zonder
Wierden
1928
Weller
Marie Anthonette
Morotai
Indonesië
06-11-1947
zonder
Oss
1947
Tan
Siang Tjoe
Djatinega
Indonesië
11-05-1945
zonder
Amsterdam
1945
Lo
Kok Lian
Surabaya
Indonesië
09-10-1946
zonder
Amsterdam
1946
Liem
Dorothea Marijke
Christina
Jakarta
Indonesië
19-07-1947
zonder
Amsterdam
1947
Sengkerij
Anthonie
Hatiwe Ketjil
Indonesië
21-12-1947
zonder
Krimpen a/d IJssel
1947
Tan
Ing Hwie Jefry Edward
Surabaya
Indonesië
10-11-1947
zonder
Amsterdam
1947
Mardjoenah
Johanna Maria
Wadjakpatokpitjis
Indonesië
01-01-1900
zonder
Baarn
1900
Chaulan
Etienne Edmond Ferdinand
Batavia
Indonesië
11-10-1848
zonder beroep
Batavia
1848
White
James William
Semarang
Indonesië
11-09-1865
zonder beroep
Semarang (Midd. Java)
1865
Andreas
Petrus Paulus
Semarang
Indonesië
zonder beroep
Semarang (Midd. Java)
1899
Ballot
Marie
Tjiawie
Indonesië
24-01-1878
zonder beroep
Nijmegen
1878
Brautigam
Carl Loeas
Buitenzorg
Indonesië
23-01-1863
zonder beroep
Buitenzorg
1863
Burgemeestre
Flora Emelia Anthonetta
Carolina
Soemenep
Indonesië
20-04-1869
zonder beroep
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
1869
Dicke
Maria Gertrud
Makassar
Indonesië
19-08-1870
zonder beroep
Hamburg (Duitsland)
1870
Dillenius
Diederik George
Makassar
Indonesië
20-08-1907
zonder beroep
Oegstgeest
1907
Douwes
Cornelis
Dengok
Indonesië
21-01-1865
zonder beroep
Surabaya (O. Java)
1865
Granpré Molière
Suzanne Esther
Padang
Indonesië
28-02-1880
zonder beroep
Amsterdam
1880
Hageman
Mathilde Sussanna
Constance
Batavia
Indonesië
06-03-1854
zonder beroep
s-Gravenhage
1854
Hogezand, van
Adelaida
Surabaya
Indonesië
13-03-1842
zonder beroep
Sint-Joost-ten-Node
(België)
1842
Holzschuher von Harrlach
Rudolph Carl Friederich
J. L. S.
Semarang
Indonesië
13-03-1850
zonder beroep
Tjiandjoer (W. Java)
1850
Jong, de
Tieltze
Batavia
Indonesië
23-02-1870
zonder beroep
Amsterdam
1870
Karthaus
Nicola Friedrich Wilhelm
Kediri
Indonesië
07-11-1896
zonder beroep
Amsterdam
1896
Kollmann
August Jacob Alexander
Semarang
Indonesië
zonder beroep
Delft
1899
Kretschmer
Marie
Banjermasin
Indonesië
16-05-1877
zonder beroep
Amsterdam
1877
Lorenz
Carl Otto Hermann
Surabaya
Indonesië
31-05-1900
zonder beroep
Surabaya (O. Java)
1900
Marinissen
Anna
Bajoeman
Indonesië
02-12-1875
zonder beroep
Medan
1875
Pagina 365 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!