Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 22 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↓
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Usmanij
Fientje
Makassar
Indonesië
29-08-1949
Assen
1949
Usmanij
Johand
Seulimeum
Indonesië
24-03-1935
Capelle a/d IJssel
1935
Usmanij
Levianus
Semarang
Indonesië
25-04-1926
fabrieksarbeider
Deventer
1926
Usmanij
Wilhelmina
Gombong
Indonesië
05-05-1928
Doesburg
1928
Usmanij
Paulus
Koetaradja
Indonesië
11-12-1931
olieman ter koopvaardij
Capelle a/d IJssel
1931
Usmanij
Arnoldus
Tandjong Pinang
Usmanij
Mezak
Tandjong Pinang
Usmanij
Martha Hendrina
Tandjong Pinang
Usmanij
Thomas
Tandjong Pinang
Usmanij
Helena
Tandjong Pinang
Usmanij
Augustina Rolina
Tandjong Pinang
Usmanij
Albert Johannes Rudolf
Tandjong Pinang
Usmanij
Petrus
Malang
Usmanij
Martha
Malang
Usmanij
Hendrikjeta
Bandoeng
Usmanij
Chermonitis
Bandoeng
Usmanij
Hubertus
Meester Cornelis (W.
Java)
Usmanij
Augustinus Frederik
Cornelis
Meester Cornelis (W.
Java)
Usmanij
Hendrik Josias
Meester Cornelis (W.
Java)
Usmanij
Izaak Johan
Meester Cornelis (W.
Java)
Usmanij
Leentje Helena
Surabaya (O. Java)
Usmanij
Mezak
Surabaya
Indonesië
07-08-1919
elektromonteur
Zwijndrecht
1919
Usmanij
Marthina
Ketapang
Indonesië
02-03-1950
Nijmegen
1950
Usmanij
Hermalina
Aboroe
Indonesië
09-09-1938
Amsterdam
1938
Usmanij
Octovianus
Aboroe
Indonesië
15-10-1924
Capelle a/d IJssel
1924
Usmanij
Dika
Koetaradja
Indonesië
08-05-1934
Capelle a/d IJssel
1934
Usman
Lalu
Selong
Indonesië
31-07-1922
rijksambtenaar
Hilversum
1922
Ursepuny
Jacob Marthinus
Ambon
Indonesië
28-02-1906
fabrieksarbeider
Vaassen
1906
Ursepuny
Augustina
Dobo
Indonesië
25-02-1923
Deventer
1923
Urdjel
Augustinus
Dobo
Indonesië
14-08-1925
Vaassen
1925
Urbancik
Karl
Witkowitz
Tsjechoslowakije
20-10-1872
technisch beambte
Mangani (W.Sumatra)
1872
Urban
Fico Heinrich
Sawah Loento
Indonesië
09-07-1931
instrumentmaker
Leiden
1931
Urannie
Karel
Djatinegara
Indonesië
09-03-1913
wachtmeester der 1e
klasse bij de Kon.
Landmacht
s-Gravenhage
1913
Upessy
Carolina Saantje
Magelang
Indonesië
16-09-1934
[niet vermeld]
Moordrecht
1934
Upessy
Marthinus
Malang
Indonesië
22-03-1941
Breda
1941
Unverzagt
Philipp Otto
Waldalgesheim
Duitsland
15-03-1898
dienstdoend bosarchitect
bij de houtvoorziening
van de
Ombilinsteenkolenmijnen
Moearo
1898
Untari
Emma
Semarang
Indonesië
04-08-1936
Rijswijk
1936
Untajana
Octovina Rachel
Watidal Larat
Indonesië
16-10-1940
Venray
1940
Unnik, van
Geertruida
Jakarta
Indonesië
05-08-1938
Oosterhout
1938
Unmehopa
Melianus
Makassar
Indonesië
27-05-1949
Appingedam
1949
Uniwalij
Alfonsina
Tepa Letwoeroeng
Indonesië
30-10-1926
Groningen
1926
Uniputtij
Melkianus
Magelang
Uniputtij
Doortje
Magelang
Uniputtij
Annie
Magelang
Uniputtij
Maria Fientje
Magelang
Uniputtij
Pietersina
Amboina
Unglaub
Gerardus
Probolinggo
Indonesië
28-04-1934
samensteller
Dordrecht
1934
Unglaub
Bernhard Wilhelm
Surabaya
Indonesië
21-06-1937
bankwerker
Dordrecht
1937
Ungermann
Willem
Bandoeng
Indonesië
14-08-1926
houthandelaar
Manokwari (Nieuw-Guinea)
1926
Ungerer
Attie Johan
Bogor
Indonesië
03-08-1923
monteur
Enschede
1923
Ungerer
Attie Johan
Batavia
Ungerer
Willem
Sibolga
Indonesië
21-10-1907
fabrieksarbeider
Arcen en Velden
1907
Uneputty
Johannes
Batavia
Uneputty
Jerry Gustaaf
Jakarta
Indonesië
15-09-1952
Hoogvliet
1952
Uneputty
Christina
Makassar
Indonesië
16-08-1950
Hoogeveen
1950
Uneputty
Mathijs
Ambon
Indonesië
10-10-1933
bankwerker
Rotterdam
1933
Uneputty
Salomi
Djatinegara
Indonesië
16-06-1919
Opheusden
1919
Uneputty
Coenraad Alberth Petrus
Palopo
Indonesië
12-10-1937
Amsterdam
1937
Uneputty
Jacobis Marthinus
Tjimahi
Indonesië
11-01-1924
Rotterdam
1924
Uneputty
Elisa
Tegal
Indonesië
20-07-1949
Terneuzen
1949
Uneputty
Jacobus
Oma
Indonesië
03-07-1912
fabrieksarbeider
Loosdrecht
1912
Uneputtij
Augustina
Oma
Indonesië
11-08-1913
Leerdam
1913
Uneputtij
Johanna
Makassar
Uneputtij
Reinoud
Bandoeng
Uneputtij
Jacob
Bandoeng
Uneputtij
Jacomina
Bandoeng
Uneputtij
Magdalena Emma
Bandoeng
Uneputtij
Petrus Johannes
Bandoeng
Unepattij
Martha
Koeta Radja
Unenor
Barselina
Tepa Besar
Indonesië
08-11-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Unding
Salomon
Soemberpakem (Besoeki)
Undap
Juliana
Karanganjar (Midd. Java)
Unawekla
Albert
Dobo
Indonesië
12-04-1929
Oost Souburg
1929
Unawekla
Johannis
Tepa Babar
Indonesië
22-05-1927
Wormerveer
1927
Ummehopa
Martina
a/b "Asturias"
25-04-1951
Appingedam
1951
Umlauf von Biberfort
Franz Cornelius Samuel
Josef
Wenen
Oostenrijk
13-11-1876
administrateur van een
rubbermaatschappij
Medan
1876
Umboh
Wilhelmus Julius
Bandoeng
Indonesië
11-08-1917
klerk
Amsterdam
1917
Umboh
Jhon Alex
Djember
Indonesië
10-05-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Umboh
Virja
Jakarta
Indonesië
14-08-1952
Groningen
1952
Umboh
Erastus
Batavia
Umboh
Jozef Julius
Bandoeng
Umboh
Bernard Johannes
Theodorus
Batjan (Ternate en
onderh.)
Umboh
Georgine Agatha
Batjan (Ternate en
onderh.)
Umboh
Bernardina Johanna
Theodora
Batjan (Ternate en
onderh.)
Umboh
Johanna Jacomina
Laboeha (Molukken)
Umboh
Paula Elisabeth
Djatinegara
Indonesië
18-09-1923
s-Gravenhage
1923
Umboh
Jozef Julius
Teteij
Indonesië
18-08-1882
zonder
s-Gravenhage
1882
Umboh
Willem Paul
Rantan Pandjang
Indonesië
24-02-1913
monteur
Doesburg
1913
Umboh
Bernard Victor
Djember
Indonesië
03-09-1945
tekenaar
Amsterdam
1945
Umboh
Geertruida Albertine
Malang
Indonesië
11-10-1948
kantoorbediende
Doesburg
1948
Umboh
Georgina Agatha
Laboeha
Indonesië
02-05-1905
zonder
s-Gravenhage
1905
Umboh
Johanna Jacomina
Surabaya
Indonesië
19-10-1909
assistent-kokkin
s-Gravenhage
1909
Umbgrove
Johan Rudolf
Blora
Indonesië
17-08-1929
Vlissingen
1929
Umar
Alia Juanita
Surabaya
Indonesië
14-06-1967
Weert
1967
Umar
Novar Selwin
Surabaya
Indonesië
22-11-1965
Weert
1965
Ulrich
Manfred
Maribor
Zuid-Slavië
06-10-1885
tijdelijk waarnemend
ingenieur der eerste
klasse bij den Waterstaat
en 's Lands Burgerlijke
Openbare werken
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
1885
Ullmer
Pauline Eveline Charlotte
Jakarta
Indonesië
23-04-1909
Enschede
1909
Ullmer
Dora
Surabaya (O. Java)
Ullmer
Marinus Johannes Jacobus
Surabaya
Indonesië
27-03-1913
zonder
Oosterbeek
1913
Ullmer
Helena Geertruida Paulina
Tjimahi
Indonesië
14-08-1897
zonder
Elshout
1897
Pagina 22 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!