Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 26 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↓
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Pangkey
Julius Jacob Everhard
Samarinda
Indonesië
27-07-1940
onderwijzer
Hoogeveen
1940
Bacas
Charles Augustinus
Bogor
Indonesië
27-07-1939
machinebankwerker
Leeuwarden
1939
Molensky
Ellen
Tandjoeng Enim
Indonesië
27-07-1936
typiste
Bunnik
1936
Sitanija
Magdalena Jacomina
Koetaradja
Indonesië
27-07-1934
Huizen
1934
Schultz
Julia Paulina Cornelia
Soerakarta
Indonesië
27-07-1932
Roosendaal en Nispen
1932
Gemert, van
Johannes Aloysius
Semarang
Indonesië
27-07-1930
kantoorbediende
s-Gravenhage
1930
Samuels
Jules Victor
Koendoeran
Indonesië
27-07-1930
vertinner
Oss
1930
Siahaya
Pieter
Makassar
Indonesië
27-07-1929
Capelle a/d IJssel
1929
Hehakaya
Jacob Julianus
Ouw
Indonesië
27-07-1927
fabrieksarbeider
Olst
1927
Schuurman
Willem Otto
Jakarta
Indonesië
27-07-1924
fabrieksarbeider
Eygelshoven
1924
Tuhuleruw
Charlotta Margaretha
Jakarta
Indonesië
27-07-1922
s-Gravenhage
1922
Mainassy
Simon
Amahei
Indonesië
27-07-1920
matroos bij de grote
vaart
Schiedam
1920
Palmer
Carolina
Benkoelen
Indonesië
27-07-1920
Elshout
1920
Nikijuluw
Willem Selfanus
Stagen
Indonesië
27-07-1920
ingenieur
Amsterdam
1920
Sommer
Hermien Elisabeth
Sragen
Indonesië
27-07-1918
werkvrouw
Udenhout
1918
The
Paulus Sie Dhing
Magelang
Indonesië
27-07-1918
schooltandarts
Zutphen
1918
Paulus
Christiaan Herman
Poerwakarta
Indonesië
27-07-1916
rijksambtenaar
Arnhem
1916
Overink
Hendrik Gerard
Bandoeng
Indonesië
27-07-1916
fabrieksarbeider
Deventer
1916
Serhalay
Jonadab Julianus
Ihamahoe
Indonesië
27-07-1915
zonder
Almelo
1915
Pieper
Willem Pantaleon Dassie
Tebing Tinggi
Indonesië
27-07-1914
machinedrijver
Den Dolder
1914
Lekatompessy
Jubelina
Ambon
Indonesië
27-07-1914
Twello
1914
Sagorilla
Jan
Bandoeng
Indonesië
27-07-1914
werkbaas
Surabaya (O. Java)
1914
Tjioe
Tjien Tjoang
Makassar
Indonesië
27-07-1913
bankemployé
Amsterdam
1913
Pieloor
Herman Hendrik
Tjimahi
Indonesië
27-07-1911
machinebankwerker
Sneek
1911
Masquelier
Leonora
Wonosari
Indonesië
27-07-1910
zonder
Deventer
1910
Brudkuhl
Friedrich Wilhelm
Surabaya
Indonesië
27-07-1909
opzichter bij de Marine
Luchtvaartdienst
Surabaya (O. Java)
1909
Traija
Achmad
Ambon
Indonesië
27-07-1907
handarbeider
Middelburg
1907
Reij
Jan
Magelang
Indonesië
27-07-1906
magazijnbediende
Leeuwarden
1906
Latumahina
Leonora Constantia
Ambon
Indonesië
27-07-1905
Heerhugowaard
1905
Doeve
Hendrik Eduard
Semarang
Indonesië
27-07-1905
zonder
Elshout
1905
Zacharias
Gerard
Menado
Indonesië
27-07-1903
zonder
Meerssen
1903
Vons
Pauline Wilhelmine
Semarang
Indonesië
27-07-1902
zonder
Veenendaal
1902
Kops
John Frederik
Klaten
Indonesië
27-07-1899
zonder
Drachten
1899
Broers
Engeline Johanna
Surabaya
Indonesië
27-07-1896
zonder
Voorschoten
1896
Mandey
Andries Hendrik
Menado
Indonesië
27-07-1896
Groningen
1896
Sapuletty
Bermanus
Oellath
Indonesië
27-07-1896
zonder
Berg en Dal
1896
Schmidhamer
Gotlieb Frederik Karel
Amboina
Indonesië
27-07-1887
zonder
Barendrecht
1887
Stephen
Isaac Abraham
Julpha in Ispahan
Perzië
27-07-1861
koopman
Batavia
1861
Vincent
Leon Emile Prosper
Kopenhagen
Denemarken
27-07-1848
officier van gezondheid
1e klasse bij het
Ned.-Indisch leger, met
verlof
s-Gravenhage
1848
Ie
Paul Angelicus
Surabaya
Indonesië
27-06-1955
s-Gravenhage
1955
Sutedja
Elisabeth Poppy Herliana
Bandoeng
Indonesië
27-06-1951
zonder
Delft
1951
Thenu
Willem
Bogor
Indonesië
27-06-1950
Geleen
1950
Usmany
Zepnad
Malang
Indonesië
27-06-1950
Bovensmilde
1950
Angkotta
Juliana Ludia
Atamboea
Indonesië
27-06-1949
Doetinchem
1949
Zuylen, van
Eduard Ferdinand
Jakarta
Indonesië
27-06-1949
Alblasserdam
1949
Kwee
Djien Aij
Malang
Indonesië
27-06-1948
zonder
Delft
1948
Brouwers
Richard Anthonius
Frederik
Jakarta
Indonesië
27-06-1947
kantoorbediende
s-Gravenhage
1947
Tjalondo
Nur Salam
Barroe
Indonesië
27-06-1944
Amsterdam
1944
Tomasila
Christina
Amahoesoe
Indonesië
27-06-1942
zonder
s-Gravenhage
1942
Marckelbach
Jozef Rudolf
Jakarta
Indonesië
27-06-1942
leerling-onderhoudsmonteur
Eindhoven
1942
Post
Jan Pieter
Bandoeng
Indonesië
27-06-1941
fabrieksarbeider
Groningen
1941
Benner
Monalisa
Magelang
Indonesië
27-06-1940
kantoorbediende
Velp
1940
Odenthal
Karel Theodorus
Sedonglor
Indonesië
27-06-1940
fabrieksarbeider
Veghel
1940
Tjho
Eric Tek Tjong
Tegal
Indonesië
27-06-1939
zonder
Amsterdam
1939
Ie
Giok Nio
Terempa
Indonesië
27-06-1939
inpakster
Haarlem
1939
Theijs
Gotfried David
Surabaya
Indonesië
27-06-1939
kantoorbediende
Alkmaar
1939
Song
Egbert Frans Herman
Surabaya
Indonesië
27-06-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Sodeike
Hedwig
Bandoeng
Indonesië
27-06-1935
zonder
Eindhoven
1935
Sodeike
Henriette
Bandoeng
Indonesië
27-06-1935
naaister
Eindhoven
1935
Hosters
Karel
Gombong
Indonesië
27-06-1932
controleur
Brunssum
1932
Emmert
Heinz Otto Franz
Sawah Loento
Indonesië
27-06-1932
ladingcontroleur
Slikkerveen
1932
Böttger
Edward Theodoor
Gorontalo
Indonesië
27-06-1931
archief-employé
s-Gravenhage
1931
Sopacua
Octofina
Poerworedjo
Indonesië
27-06-1930
Cuijk en St. Agatha
1930
Matulessy
Rudy
Kediri
Indonesië
27-06-1930
ponser
Geldrop
1930
Giroth
August Edward
Bandoeng
Indonesië
27-06-1929
radiomonteur
s-Gravenhage
1929
Tehubijuluw
Jacob
Ambon
Indonesië
27-06-1928
fabrieksarbeider
Deventer
1928
Thio
Nonie Nio
Menado
Indonesië
27-06-1927
Oss
1927
Jacobs
Eduard
Yogyakarta
Indonesië
27-06-1926
leerling-lasser
Bennekom
1926
Ang
Bing Nio
Ampenan
Indonesië
27-06-1926
Veenendaal
1926
Nolten
Kristy
Pasoeroean
Indonesië
27-06-1926
machinemonteur
Utrecht
1926
Tanasale
Wilhelmina Theresia
Sangasanga Dalam
Indonesië
27-06-1925
Amsterdam
1925
Silahoy
Batzeba
Oma
Indonesië
27-06-1925
Vaassen
1925
Sekewael
Ruben Johannes
Tapa-Toean
Indonesië
27-06-1924
elektrotechnisch
ingenieur
s-Gravenhage
1924
Sekewael
Christian
Oma
Indonesië
27-06-1922
fabrieksarbeider
Nijmegen
1922
Maipauw
Johanna
Titawaai
Indonesië
27-06-1921
Huizen
1921
Hehanussa
Jacob Johannes
Tanah Grogot
Indonesië
27-06-1921
Haarlem
1921
Raven
Alex Jan Herman
Bandoeng
Indonesië
27-06-1920
fabrieksarbeider
Leur
1920
Kwee
Tat Tjiak
Semarang
Indonesië
27-06-1917
s-Gravenhage
1917
Tan
Tjian Nio
Poerbolinggo
Indonesië
27-06-1916
Amsterdam
1916
Pinsel
Charles
Padang
Indonesië
27-06-1916
voorman
Cuijk en St. Agatha
1916
Lie
Tiam Tjoey
Tjilatjap
Indonesië
27-06-1915
arts
Heerlen
1915
Yap
King Siong
Magelang
Indonesië
27-06-1914
zonder
Vught
1914
Steyn, van
Thera
Soember Doeren
Indonesië
27-06-1913
Amsterdam
1913
Sipahelut
Batseba
Alang
Indonesië
27-06-1912
Lunteren
1912
Roest
Gerritje
Bogor
Indonesië
27-06-1912
zonder
Handel
1912
Sanger
Jantje
Koetaradja
Indonesië
27-06-1910
kantoorbediende
Enschede
1910
Ferdinandus
Justina Carolina
Ambon
Indonesië
27-06-1906
Capelle a/d IJssel
1906
Rooy, de
Julia Antoinette
Temanggoeng
Indonesië
27-06-1906
Etten
1906
Hanoch
Jan Christiaan
Banda Neira
Indonesië
27-06-1905
kantoorbediende
Amsterdam
1905
Pieper
Friedrich Carl
Batavia
Indonesië
27-06-1902
koopman
s-Gravenhage
1902
Hoorn
Theodoor Christiaan
Jakarta
Indonesië
27-06-1892
zonder
Ewijk
1892
Tielung
Johan Jan Aristarchus
Batjan
Indonesië
27-06-1888
zonder
Leidschendam
1888
Gosal
Jeffry Pingkona
Jakarta
Indonesië
27-05-1962
zonder
Almelo
1962
Yap
Renee
Surabaya
Indonesië
27-05-1961
Tilburg
1961
Thenu
Jimmy Pieter
Ambon
Indonesië
27-05-1960
Scheerwolde
1960
Gray
Jeny Rosana
Bandoeng
Indonesië
27-05-1955
Boxtel
1955
The
Fung Chiao (Maria
Maureen)
Bandoeng
Indonesië
27-05-1954
Boskoop
1954
Croes, de
Dorothea Magdalena
Jakarta
Indonesië
27-05-1953
zonder
Tilburg
1953
Maenen, van
Miljuska
Palembang
Indonesië
27-05-1952
zonder
Brunssum
1952
Vijsma
Randolph Jan
Jakarta
Indonesië
27-05-1951
s-Gravenhage
1951
Pagina 26 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!