Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↓
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Thio
Yoe Siang
Meester Cornelis (W.
Java)
Goei
Yoe Nio
Palembang, Sumatra
Louw
Yoe Nio
Tjibadak (W. Java)
Oeij
Yoe Nio
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Njoo
Yoe Lik
Padangan
Indonesië
02-02-1931
kantoorbediende
Amstelveen
1931
Tjoa
Yoe Lan
Surabaya
Indonesië
28-06-1947
balletdanseres
Amsterdam
1947
Go
Yoe Kong (Tjong)
Surabaya (O. Java)
Kwee
Yoe Kien
Malang
Indonesië
23-04-1909
schoolarts
Veghel
1909
Thio
Yoe Ke
Meester Cornelis (W.
Java)
Khouw
Yoe Hok
Jakarta
Indonesië
15-06-1941
Groningen
1941
Tan
Yoe Hok
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Lim
Yoe Ho
Yogyakarta
Sie
Yoe Gie
Surabaya (O. Java)
Liem
Yoe Gie
Malang
Indonesië
18-04-1908
zonder
Etten-Leur
1908
Sie
Yoe Fien
Kapoean (Midd. Java)
Tjoa
Yoe Djin
Batavia
Tjiang
Yo Wie
Batavia
Eeckhout, van den
Ymar Rexy
Surabaya
Indonesië
07-08-1959
zonder
Oosterhout
1959
Sim
Yin Njan (Njian)
Batavia
Wee
Yew Nio
Semarang (Midd. Java)
Kam
Yew Kian
Pendopo (Palembang)
Wong
Yew Kee
Palembang, Sumatra
Tjia
Yen Nio
Jakarta
Indonesië
23-09-1949
zonder
Bemmel
1949
Go
Yauw Khiem
Semarang (Midd. Java)
Go
Yauw Giok
Samarinda (Z.O. Borneo)
Purwantara
Yanti
Surabaya
Indonesië
14-05-1961
Zaandam
1961
Lie
Yang Nio
Soekaboemi
Indonesië
10-11-1921
Amstelveen
1921
Kwee
Yang Nio
Soemenep (O. Java)
Sim
Yang Nio
Bandoeng
Tan
Yang nie
Berbek
Indonesië
13-11-1923
werktuigkundig ingenieur
Delft
1923
The
Yang Lok
Cheribon
Indonesië
13-03-1914
onderwijzer
Hoogeveen
1914
Tan
Yang Lioe Nio (Hilda)
Cheribon (W. Java)
Lay
Yang Khioek
Merauke
Indonesië
13-11-1941
s-Gravenhage
1941
Oei
Yang Hin
Benkoelen
Tjan
Yan Tjong
Lasem
Indonesië
02-02-1928
technisch adviseur
Nieuw-Vennep
1928
Phoa
Yan Tjiong
Bandoeng
Indonesië
13-11-1927
ingenieur
Amstelveen
1927
Tan
Yan Tjie Nio
Buitenzorg
Oe
Yan Tjeng Nio Sylvie
Surabaya (O. Java)
Tan
Yan Sing
Surabaya
Indonesië
15-11-1898
zonder
Amsterdam
1898
Gouw
Yan Nio
Batavia-Centrum
Liem
Yan Nio
Surakarta (Midd. Java)
Tan
Yan Nio
Bandoeng
Tjoa
Yan Nio
Batavia
Phoa
Yan Lee
Bandoeng
Indonesië
10-03-1919
tandarts
Rotterdam
1919
Lauw
Yan Khing
Surabaya
Indonesië
29-03-1920
Capelle a/d IJssel
1920
Ong
Yan Hong
Salatiga
Indonesië
07-10-1906
schoolarts
Nieuwenhagen
1906
Lim
Yan Guan
Batavia-Centrum
Tan
Yam Tjing
Semarang
Indonesië
09-07-1946
zonder
Amstelveen
1946
Goei
Yam Soen
Yogyakarta
Indonesië
08-10-1918
onderwijzer
s-Gravenhage
1918
Kho
Yam Oh (Johny)
Meester Cornelis (W.
Java)
Kho
Yam Oh
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1920
wetenschappelijk
ambtenaar
Wageningen
1920
Lie
Yam Nio
Batavia
Tan
Yam Nio
Semarang (Midd. Java)
Tjan
Yam Nio
Garoet (W. Java)
Kho
Yam Goan (Paul)
Meester Cornelis (W.
Java)
Kho
Yam Goan
Semarang
Indonesië
27-02-1922
vliegtuigbouwkundig
ingenieur
Amsterdam
1922
Latul
Yacomina
Saparoea
Indonesië
06-12-1952
Wormerveer
1952
Ramli
Xenia Olga
Malang
Indonesië
24-10-1946
s-Gravenhage
1946
Bergamin
Xavier Xerxes
Jakarta
Indonesië
19-11-1910
kantoorbediende
Amsterdam
1910
Tan
Xavier Sian Tjay
Jakarta
Indonesië
22-07-1933
student/assistant
Amsterdam
1933
Warikkie
Xaverius
Makassar
Turpijn
Wynanda
Semarang
Indonesië
07-12-1937
Rotterdam
1937
Houdtzagers
Wynand Robert
Jakarta
Indonesië
15-07-1939
monteur
Amsterdam
1939
Waitz
Wymar
Makassar
Indonesië
15-01-1931
hulpmonteur
Amsterdam
1931
Kervel
Wybo Josephus Florentius
Padang Brahrang
Indonesië
03-02-1930
operateur
s-Gravenhage
1930
Liauw
Wyat
Jakarta
Indonesië
07-07-1957
Delfzijl
1957
Muntuuuntu
Wulur Hendrik
Meester Cornelis (W.
Java)
Sahetapy
Wully Fransz
Karangpilang
Indonesië
24-04-1937
elektrisch lasser
Hoogvliet
1937
Ratu-Langie
Wulangkajes Wilhelmina
Maria Rachel
Menado
Kunkels
Wouter Rudolf
Semarang
Indonesië
26-10-1927
ambtenaar bij het
gevangeniswezen
Rotterdam
1927
Fretes, de
Wouter Herman Ladoex
Toeban (O. Java)
Jager, de
Wouter Gerard
Malang
Indonesië
31-08-1935
fabrieksarbeider
Maastricht
1935
Sarapung
Wouter Cloudius
Menggala (Lampong Distr.)
Schmitt
Wouter Alexander
Soerakarta
Indonesië
10-07-1942
kantoorbediende
Roosendaal en Nispen
1942
Bakker
Wouter
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1933
kantoorbediende
Voorburg
1933
Swieten, van
Wouter
Surabaya
Indonesië
09-10-1948
zonder
Amersfoort
1948
Loupias
Wouter
Cheribon
Indonesië
10-05-1934
Zaandam
1934
Garot
Wouter
Jakarta
Indonesië
25-04-1955
s-Gravenhage
1955
Postma
Wouter
Magelang
Poortman
Wouter
Semarang
Indonesië
09-12-1905
fabrieksarbeider
Midlum
1905
Postma
Wouter
Ngawi
Indonesië
17-03-1915
monteur
Hoogezand-Sappemeer
1915
Holleman
Wouter
Potchejstroom
Transvaal
28-11-1885
hoofdingenieur bij den
dienst van den Mijnbouw
Sawah Loento (W. Sumatra)
1885
Groot, de
Wout Eric
Jakarta
Indonesië
15-10-1945
leerling-lasser
Oosterbeek
1945
Eysink
Wolter Jan
Bogor
Indonesië
02-04-1912
administrateur
Musselkanaal
1912
Meyer
Wolter
Soemenep
Indonesië
09-12-1919
fabrieksarbeider
Groningen
1919
Moerdjiman
Wolfgangus Hugo
Djocjakarta
Indonesië
31-10-1908
sergeant-majoor
ziekenverpleger
Rotterdam
1908
Burmeister
Wolfgang Hans Joseph
Jakarta
Indonesië
20-03-1925
magazijnbediende
Rotterdam
1925
Schwarz
Wolfgang
Surabaya
Indonesië
03-01-1895
zonder beroep
Utrecht
1895
Schierbrandt, von
Wolf Curt
Bautzen
Saksen
kolonel, directeur der
genie en inspecteur der
sapeurs bij het leger in
Ned.-Indië
Batavia
Martojudho
Woerjati
Bandjarnegara
Indonesië
27-03-1918
Venlo
1918
Tjan
Woei Wa
Sorong
Indonesië
09-03-1948
kelner
Amsterdam
1948
Karoendeng
Woeaimbene Anthonetta
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Steinfort
Wobke
Semarang
Indonesië
12-07-1914
machinebankwerker
Leeuwarden
1914
Pavliček
Wladimir Karel
Amsterdam
Nederland
10-10-1909
handelsbediende
Batavia
1909
Tengker
Wladimir Ernest
Batavia-Centrum
Room, van
Wladimir
Jakarta
Indonesië
22-12-1919
fitter
Rotterdam
1919
Laskin
Wladimir
Kief
Rusland
09-11-1897
musicus
Bandoeng
1897
Meijer
Wjinand Eduard
Poerworedjo
Indonesië
24-09-1928
leerling-machinebankwerker
Oisterwijk
1928
Prawoto
Wismantio
Bandoeng
Indonesië
26-09-1954
Amsterdam
1954
Danuwidjaja
Wirja
Jakarta
Indonesië
27-01-1953
Alphen a/d Rijn
1953
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!