Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↓
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Halattoe
Cassiana
Jakarta
Indonesië
11-09-1928
[niet vermeld]
Helmond
1928
Siwabessij
Augustina Octovina
Malang
Indonesië
17-07-1940
[niet vermeld]
Eindhoven
1940
Picauly
Emma Adriana
Menado
Indonesië
20-11-1932
[niet vermeld]
Groningen
1932
Louhenapessy
Marietje Maria
Medan
Indonesië
22-03-1919
[niet vermeld]
Waddinxveen
1919
Tetelepta
Salomina
Makassar
Indonesië
29-01-1927
[niet vermeld]
Leerdam
1927
Soemarab
Margotje
Amorang
Indonesië
03-09-1934
[niet vermeld]
Geleen
1934
Suhaedi Nitiredja
Emmy Rukmini
Bogor
Indonesië
31-10-1937
[niet vermeld]
Doesburg
1937
Höhne
Nora Eveliene
Bandoeng
Indonesië
10-01-1932
[niet vermeld]
Amsterdam
1932
Tusmain
Johanna Martha
Ambon
Indonesië
05-09-1912
[niet vermeld]
Moordrecht
1912
Tentua
Constantia
Semarang
Indonesië
28-05-1923
[niet vermeld]
Maastricht
1923
Pical
Adriana Hendrika Bathseba
Tiouw
Indonesië
13-04-1939
[niet vermeld]
Woerden
1939
Tan
Keng Nio
Bogor
Indonesië
11-06-1919
[niet vermeld]
Spijkenisse
1919
Siem
Poppie
Jakarta
Indonesië
26-01-1921
[niet vermeld]
Rijswijk
1921
Tan
Tjoe Nio
Lamongan
Indonesië
01-07-1924
[niet vermeld]
district Suriname
(Suriname)
1924
LIem
Sion Nio
Blitar
Indonesië
06-09-1927
[niet vermeld]
Schiedam
1927
Kwee
Lee Giok Nio
Linggadjati
Indonesië
25-10-1930
[niet vermeld]
Venlo
1930
Indranata
Helena
indramajoe
Indonesië
11-09-1916
[niet vermeld]
Tilburg
1916
Gouw
Sim Nio
Jakarta
Indonesië
08-08-1921
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1921
Lay
Khouw Chiung Ie
Jakarta
Indonesië
31-05-1955
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1955
Boen
Moei Nio
Soengailiat
Indonesië
09-01-1930
[niet vermeld]
IJmuiden
1930
Alting Siberg
Rosa Jeannette Elisabeth
Tanah Datar
Indonesië
03-01-1909
[niet vermeld]
Badhoevedorp
1909
Tangkilissan
Carolina Maria
Pinolosian
Indonesië
07-01-1927
[niet vermeld]
Amsterdam
1927
Palapessij
Fransina Esterlina
Ema
Indonesië
17-01-1924
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1924
Daspijah
Maria
Tegal
Indonesië
01-07-1925
[niet vermeld]
Wierden
1925
Pesulima
Fransina
Soya di Atas
Indonesië
26-02-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Luhulima
Johanna
Saparoea
Indonesië
12-06-1926
[niet vermeld]
Breda
1926
Tan
Giok Lan
Loemadjang
Indonesië
29-08-1934
[niet vermeld]
Deventer
1934
Putte, van der
Edith Cornelia Emelie
Modjokerto
Indonesië
06-02-1940
[niet vermeld]
Veghel
1940
Jacoeb
Roemanija
Koeala Simpang
Indonesië
31-01-1918
[niet vermeld]
Amsterdam
1918
Huwaë
Hendrika
Bandoeng
Indonesië
17-10-1933
[niet vermeld]
Wierden
1933
Kajadu
Rebecca
Semarang
Indonesië
24-07-1919
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1919
Ang
Kiau Hui
Fakfak
Indonesië
12-04-1938
[niet vermeld]
Haarlem
1938
Freeth
Rozette Evelina
Bangkalan
Indonesië
24-03-1930
[niet vermeld]
Alkmaar
1930
Barjanan
Fatimah
Koepang
Indonesië
19-10-1947
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1947
Luhulima
Christina
Bakongan
Indonesië
03-08-1940
[niet vermeld]
Breukelen
1940
Sitoemorang
Felicitas Inesrah
Koetaradja
Indonesië
13-11-1930
[niet vermeld]
Amsterdam
1930
Lie
Hok Nio
Semarang
Indonesië
20-11-1929
[niet vermeld]
Wolvega
1929
Liem
Kie Hong Nio
Semarang
Indonesië
24-09-1927
[niet vermeld]
Leiderdorp
1927
Soselisa
Adriana
Sila
Indonesië
15-09-1905
[niet vermeld]
Barneveld
1905
Siama
Wilhelmina
Kalianget
Indonesië
01-01-1922
[niet vermeld]
Delft
1922
Lopulalan
Annaatje
Surabaya
Indonesië
19-05-1941
[niet vermeld]
Leerdam
1941
Pakaila
Wilhelmina Jacomina
Magelang
Indonesië
09-06-1910
[niet vermeld]
Nijmegen
1910
Talapessy
Johanna Octovina
Magelang
Indonesië
09-10-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Siahaya
Anna Hanna
Bandoeng
Indonesië
23-07-1923
[niet vermeld]
Almelo
1923
Siahaija
Cornelia Derika
Tarakan
Indonesië
26-12-1934
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1934
Snell
Johanna Marthina
Ambon
Indonesië
06-11-1936
[niet vermeld]
Nijmegen
1936
Tomasila
Marietje Juliana
Semarang
Indonesië
11-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Sinaij
Hendrika
Magelang
Indonesië
08-12-1928
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1928
Laurens
Ivonne
Sigli
Indonesië
05-06-1940
[niet vermeld]
Barneveld
1940
Sahalessij
Augustina Esterlina
Benzelina
Magelang
Indonesië
05-09-1936
[niet vermeld]
Vught
1936
Hetharia
Magdalena
Oma
Indonesië
30-06-1912
[niet vermeld]
Hoogeveen
1912
Sahetapy
Pieternelly
Makassar
Indonesië
23-02-1933
[niet vermeld]
Leerdam
1933
Sahusilawane
Salomi Francina
Semarang
Indonesië
06-09-1950
[niet vermeld]
Hoogeveen
1950
Kikalessy
Cornelia
Malang
Indonesië
04-09-1939
[niet vermeld]
Opheusden
1939
Tentua
Maria
Jakarta
Indonesië
26-10-1938
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1938
Lim
It Nio
Boekittinggi
Indonesië
24-10-1906
[niet vermeld]
Bennekom
1906
Lekahena
Eliseba
Pontianak
Indonesië
31-07-1924
[niet vermeld]
Breukelen
1924
Tapilatu
Neltjie
Djatinegara
Indonesië
10-11-1936
[niet vermeld]
Vaassen
1936
Siahaya
Marthina
Saumlaki
Indonesië
16-05-1923
[niet vermeld]
Deventer
1923
Waas
Wilhelmina Augustina
Ambon
Indonesië
24-12-1945
[niet vermeld]
Nijmegen
1945
Jelmaf
Penina
Ohoira
Indonesië
26-01-1932
[niet vermeld]
Zevenaar
1932
Coldenhoff
Elsa Adolphine
Cheribon
Indonesië
22-05-1912
[niet vermeld]
Enschede
1912
Unenor
Barselina
Tepa Besar
Indonesië
08-11-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Bitar
Mientje
Pontianak
Indonesië
23-02-1920
[niet vermeld]
Vught
1920
Jacobs
Christina Penina
Samate
Indonesië
05-05-1921
[niet vermeld]
Veenendaal
1921
Queljoe, de
Carolina
Ambon
Indonesië
06-06-1938
[niet vermeld]
Leiden
1938
Wattimena
Christina
Waingapoe
Indonesië
11-06-1939
[niet vermeld]
Barneveld
1939
Potoruw
Augustina
Tangerang
Indonesië
16-03-1937
[niet vermeld]
Vaassen
1937
Latupeirissa
Fransina Maria
Poerworedjo
Indonesië
06-12-1934
[niet vermeld]
Wierden
1934
Reawaruw
Juliana Josina
Waai
Indonesië
08-07-1935
[niet vermeld]
Enschede
1935
Leatemia
Derika Maria
Saparoea
Indonesië
18-05-1942
[niet vermeld]
Maastricht
1942
Upessy
Carolina Saantje
Magelang
Indonesië
16-09-1934
[niet vermeld]
Moordrecht
1934
Sahetapy
Martha
Surabaya
Indonesië
06-02-1942
[niet vermeld]
Barneveld
1942
Egmond, van
Silvia Eugenie
Bandoeng
Indonesië
05-04-1942
[niet vermeld]
Eindhoven
1942
Toisutta
Carolina
Jakarta
Indonesië
12-09-1911
[niet vermeld]
Barneveld
1911
Patty
Pietersina
Nolloth
Indonesië
05-10-1919
[niet vermeld]
Breukelen
1919
Pattinasarany
Adriana Lebora
Bandoeng
Indonesië
17-08-1932
[niet vermeld]
Vaassen
1932
Tomina
Elisabeth
Poerworedjo
Indonesië
13-04-1930
[niet vermeld]
Vaassen
1930
Misni
Lenora
Tangoel-Djember
Indonesië
01-02-1930
[niet vermeld]
Vaassen
1930
Johannes
Tabita Elisabeth
Malang
Indonesië
03-02-1938
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1938
Sahetapy
Augustina
Magelang
Indonesië
10-08-1936
[niet vermeld]
Leerdam
1936
Oei
Kiok Hiang
Surabaya
Indonesië
07-11-1930
[niet vermeld]
Rotterdam
1930
Hadiwidjojo
Sulijah
Semarang
Indonesië
17-09-1938
[niet vermeld]
Apeldoorn
1938
Taja
Betselina
Tretes
Indonesië
29-07-1933
[niet vermeld]
Huizen
1933
Lekatompessy
Arnold Eduard
Epe
Nederland
06-04-1959
[niet vermeld]
Huizen
1959
Loppies
Dina
Latoehalat
Indonesië
26-02-1914
[niet vermeld]
Leerdam
1914
Wairata
Magdalena
Roemahkai
Indonesië
13-09-1903
[niet vermeld]
Oost en West Souburg
1903
Siwalette
Wilhelmina
Koetaradja
Indonesië
18-11-1936
[niet vermeld]
Woerden
1936
Werinussa
Johanna
Koetaradja
Indonesië
14-03-1920
[niet vermeld]
Culemborg
1920
Siwalette
Constance
Soelie
Indonesië
11-04-1915
[niet vermeld]
Breda
1915
Serhalawan
Maritji Helena
Banjermasin
Indonesië
06-05-1919
[niet vermeld]
Culemborg
1919
Semi
Dominggas
Semarang
Indonesië
19-10-1930
[niet vermeld]
Moordrecht
1930
Wouters
Margaretha
Modjokerto
Indonesië
12-09-1930
[niet vermeld]
Amstelveen
1930
Thijs
Eveline Georgine
Surabaya
Indonesië
24-03-1936
[niet vermeld]
Heerlen
1936
Liem
Annie Nio
Koedjonmanis
Indonesië
04-03-1916
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1916
Tan
Kiauw Nio
Surabaya
Indonesië
24-03-1909
[niet vermeld]
Tilburg
1909
Petitjean
Henriëtte Marie
Tangerang
Indonesië
09-11-1926
[niet vermeld]
De Steeg
1926
Marcel
Louise Zelia
Fak Fak
Indonesië
02-08-1924
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1924
Roquas
Elvire Martine
Ponorogo
Indonesië
07-03-1913
[niet vermeld]
Soesterberg
1913
Casand, van
Joyce
Jakarta
Indonesië
27-10-1935
[niet vermeld]
Nijmegen
1935
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!