Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 39 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Tannenbaum
Reinhold
Makassar
Indonesië
01-03-1909
zonder
Haren
1909
Ruis
Jacoline Everdina
Theodora Eije
Bandoeng
Indonesië
20-01-1936
facturiste
Appingedam
1936
Roos
Jacobus Frederik
Ambon
Indonesië
25-06-1901
zonder
Oldenzaal
1901
Ratha
Albert
Poerwakarta
Indonesië
10-04-1925
zonder
Arnhem
1925
Meyer
Jacob Hendrik Eduard
Djatinegara
Indonesië
26-10-1906
assistent-accountant
Rotterdam
1906
Krafft
Freddy
Jakarta
Indonesië
10-09-1910
zonder
Appingedam
1910
Beemer
Edie
Paree
Indonesië
13-02-1937
Sittard
1937
Koot
Luciën Daniël
Krikilan
Indonesië
23-02-1939
fabrieksarbeider
Sittard
1939
Guijkens
Samuël
Gloegoer
Indonesië
01-06-1914
zonder
Breda
1914
Goard
Roland Christiaan
Jakarta
Indonesië
29-08-1938
fabrieksarbeider
Deventer
1938
Dijk, van
Jeanne Hermine
Djatinegara
Indonesië
30-09-1906
Dieren
1906
Giesen
Albert Oscar
Lebong Donok
Indonesië
22-10-1921
wever
Dieren
1921
Gabeler
Constance
Toeloengagoeng
Indonesië
06-11-1889
zonder
Appingedam
1889
Fisser, de
Eddy Barend
Surabaya
Indonesië
02-11-1923
kantoorbediende
Bodegraven
1923
Kodoatie
Maria Theresia Victoria
Magelang
Indonesië
06-01-1941
Eindhoven
1941
Douwes
Carel Willem
Salatiga
Indonesië
27-09-1935
leerling-elektromonteur
Eindhoven
1935
Hasenah
Marijke
Jakarta
Indonesië
13-06-1906
Nijmegen
1906
Bouwmans
Adrianus Hendrik
Djatinegara
Indonesië
19-08-1907
zonder
Nijmegen
1907
Lie
Soes Nio
Gombong
Indonesië
03-05-1926
Eindhoven
1926
Boellaard van Tuyl
Anton Frans
Bogor
Indonesië
19-10-1926
fabrieksarbeider
Eindhoven
1926
Rukait
Maria
Sidikalang
Indonesië
27-04-1920
Oosterbeek
1920
Augustijn
Anton Adriaan
Tjimahi
Indonesië
06-11-1931
elektrotechnisch
installateur
Oosterbeek
1931
Brouwer
Philip
Buitenzorg
Slotboom
Sintje Noesijah
Bandoeng
Ong
Pok Kiat
Batavia
Liem
Siok Tjie
Malang
Oey
Swan Laing
Malang
Oey
Lie Lian
Malang
Oey
Ay Lan
Malang
Oey
Pek Hong
Malang
Saija
Rudolf
Batavia-Centrum
Leimena
Ivonne Anthoinette
Batavia-Centrum
Schra
Piet
Buitenzorg
Mey, de
Theodora
Batavia
Mey, de
Elisabeth
Batavia
Ramison de Lin
Herman Nicolaas
Bandoeng
Ramison de Lin
Riana
Bandoeng
Kater
Mary
Malang
Laan
Eddie
Surabaya (O. Java)
Schilling
Lily Maria
Bandoeng
Tan
Kim Sang
Meester Cornelis (W.
Java)
Saimena
Helena Truitje
Batavia
Go
Tjiam Ing
Surakarta (Midd. Java)
Oosthoek
Sophie
Surabaya (O. Java)
Banse
Petrus Johannes
Djeneponto (Celebes)
Seman
Pieter Nicolaas
Pekalongan (Midd. Java)
Ulaen
Janis Ratoe Pangawaën
Moronge
Indonesië
30-01-1929
socioloog
Utrecht
1929
Tan
Kiem Yong
Malang
Indonesië
25-11-1946
zonder
Amstelveen
1946
Tan
Kiem Lian
Malang
Indonesië
22-08-1944
zonder
Amstelveen
1944
Noya
Olga Helena Pauline
Bogor
Indonesië
05-03-1938
Venlo
1938
Talapessy
Zacheus
Magelang
Indonesië
30-09-1930
spinner
Venlo
1930
Tahalele
Bernhard Jacob
Bandoeng
Indonesië
09-10-1937
bankwerker
Maarssen
1937
Patty
Thomas Supandi
Jakarta
Indonesië
08-06-1951
zonder
Amstelveen
1951
Mahulette
Maria
Semarang
Indonesië
17-07-1931
Assen
1931
Soplanit
Godlief Carlos
Ambon
Indonesië
04-12-1915
metaalbewerker
Assen
1915
Sekewael
Christian
Oma
Indonesië
27-06-1922
fabrieksarbeider
Nijmegen
1922
Pieris
Leonora Anatje
Surabaya
Indonesië
16-06-1922
bejaardenhelpster
Huis ter Heide
1922
Pattiwael
Hendrika Elisabeth
Bandoeng
Indonesië
09-05-1946
zonder
Groningen
1946
Matulessy
Louis
Watampone
Indonesië
08-09-1933
bankwerker
Rotterdam
1933
Tuhumurij
Charlotte
Ternate
Indonesië
01-09-1917
Assen
1917
Matitaputty
Lucas
Langsa
Indonesië
01-03-1908
fabrieksarbeider
Assen
1908
Malawau
Pieter
Waingapoe
Indonesië
09-08-1923
arbeider
Doesburg
1923
Wattilete
Dominggas
Noesaniwe
Indonesië
19-12-1940
Voorthuizen
1940
Lopulalan
Hendrik Johan Richard
Koetaradja
Indonesië
21-01-1938
monteur
Voorthuizen
1938
Leatemia
Mariana
Koetaradja
Indonesië
30-11-1919
typiste
Leiden
1919
Latuheru
Andreas Alex Jan
Ambon
Indonesië
24-07-1895
zonder
Baarn
1895
Hoffmann
Werner
Bandoeng
Indonesië
15-02-1947
marinier der 2e klasse
bij de Kon. Marine
Midlum
1947
Hoffmann
Peter Louis Ambrosius
Djatinegara
Indonesië
27-08-1948
fabrieksarbeider
Midlum
1948
Hoffmann
Albert Wilhelm
Tangerang
Indonesië
27-01-1914
magazijnbediende
Midlum
1914
Hahijarij
Fransje Julia
Jakarta
Indonesië
07-07-1941
s-Gravenhage
1941
Gerungan
Paul Adriaan Jan Willem
Jakarta
Indonesië
02-05-1940
kantoorbediende
s-Gravenhage
1940
Warouw
Evelyn
Makassar
Indonesië
26-11-1947
schrijfster bij de
Postcheque- en Girodienst
Arnhem
1947
Pattipaway
Francina Anthonia
Madjene
Indonesië
29-03-1935
Assen
1935
Wairata
Hendrik
Bandoeng
Indonesië
26-08-1933
fabrieksarbeider
Assen
1933
Tauran
Anna
Koetaradja
Indonesië
09-04-1941
verpleegster
Leiden
1941
Fretes, de
Augustina
Ambon
Indonesië
13-02-1926
Moordrecht
1926
Tahitu
Jacob
Atamboea
Indonesië
18-07-1922
fabrieksarbeider
Moordrecht
1922
Sawi
Peter
Bangkalan
Indonesië
01-01-1928
kelner
Rotterdam
1928
Sajuti
Rine
Masangan
Indonesië
02-02-1928
kelner
Rotterdam
1928
Picaulij
Emile Matheus
Bandoeng
Indonesië
20-12-1929
metaalbewerker
Alphen a/d Rijn
1929
Pesulima
Lourina Maria Magdalena
Ambon
Indonesië
13-04-1941
verpleegster
Ede
1941
Nederend, van het
Hoo Gwan Richard
Surabaya
Indonesië
11-04-1947
fabrieksarbeider
Haarlem
1947
Nanulaitta
Mozes
Bakongan
Indonesië
15-09-1929
lasser
Rotterdam
1929
Lo
Sioe Kim
Medan
Indonesië
23-02-1946
employé bij de P.T.T.
Arnhem
1946
Kakiailatu
Daniël
Takengon
Indonesië
18-12-1939
elektromonteur
Moordrecht
1939
Christoffel
Benny
Makassar
Indonesië
16-03-1936
houtdraaier
Tiel
1936
Karwo
Nelly Wilhelmina
Boekit-Koetoeh
Indonesië
02-05-1928
Alkmaar
1928
Adrdaseer
Louis
Yogyakarta
Indonesië
10-01-1918
corveeër
Alkmaar
1918
Angkuw
Frederik Peter
Semarang
Indonesië
17-12-1954
zonder
Twijzel
1954
Andries
Augustine
Wassoe
Indonesië
24-08-1924
zonder
Nijmegen
1924
Andreas
Pieter
Waai
Indonesië
09-02-1943
elektricien
Groningen
1943
Andreas
Willy Frits
Makassar
Indonesië
12-08-1948
zonder
Hoogkerk
1948
Manuputty
Hobertina
Waai
Indonesië
29-10-1921
Hoogkerk
1921
Andreas
Martinus
Padang
Indonesië
29-05-1914
metaalbewerker
Hoogkerk
1914
Aardening
Felixanne Josephine
Pontianak
Indonesië
10-07-1952
zonder
Arnhem
1952
Velberg
Lien
Makassar
Indonesië
05-12-1917
zonder
Zutphen
1917
Soeroto
Legina
Bondowoso
Indonesië
06-02-1927
Bussum
1927
Tomasila
Alex Lucas
Bandoeng
Indonesië
29-07-1929
elektrisch lasser
Bussum
1929
Tjie
Siok Tjoe Nio
Laiwoei
Indonesië
03-08-1944
kantoorbediende
Doorweerth
1944
Tjie
Eng Loei
Ternate
Indonesië
19-06-1941
fabrieksarbeider
Doorweerth
1941
Pagina 39 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!